Karen Tanzer
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 6 431 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  41 Cape Club Drive #41, Sharon, MA 02067

  Courtesy of Portfolio Properties, LLC
  I ri - 6 756 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  11 Harwich Ln #11, Stoughton, MA 02072
  I ri - 7 568 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1871 Washington Street, Walpole, MA 02071
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  25 Pleasant St #3, Boston, MA 02129

  Courtesy of Compass
  I ri - 454 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  46 Merrick Street, Worcester, MA 01609

  Courtesy of Cedar Wood Realty Group
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  41 Market St, Cambridge, MA 02139

  Courtesy of The Virtual Realty Group
  I ri - 202 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  4045 Washington St #3, Boston, MA 02131

  Courtesy of Washington Square Residential
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  64 Park Terrace Rd, Worcester, MA 01604

  Courtesy of Property Investors & Advisors, LLC
  I ri - 743 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  25 N Bend St #25, Lynn, MA 01904

  Courtesy of Compass
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  5 Fairbanks St, Harvard, MA 01451

  Courtesy of Harborside Realty
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Karen Tanzer
  Numri i licencës: MA 9084456

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ck93hjs3ajgor0veljr0.jpg
  Keller Williams Elite
  362 S. Main St. Sharon, MA 02067
  Zyrë

  Karen Tanzer
  REALTOR® MA 9084456
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.